Федерація Тенісу України
  Турнір: Всеукраїнські змагання до 16 років на призи першого президента ФТУ Беньямінова Г.Ф. (07.10.2019 - 13.10.2019)        Категорія: A        ДО 16  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Шолош Л.Г. (Львів)
  
   Агаришев

   7-6(5) 4-6 6-2
  
   Агаришев

   6-3 6-2
  
   Кононенко

   2-6 6-3 7-5
  
   Рогинський

   6-2 6-2
  
   Федоришин

   6-2 7-5
2
 
Агаришев Г.О. (Миколаїв)
  
3
 
Кобиленко М.П. (Одеса)
  
   Теперев

   6-0 6-2
  
4
 
Теперев Є.О. (Київ)
  
5
 
Остапенко Р.А. (Київ)
  
   Остапенко

   6-0 6-0
  
   Кононенко

   6-1 6-3
  
6
 
Бутко Д.Г. (Кременчук)
  
7
 
Кононенко В.М. (Київ)
  
   Кононенко

   6-2 6-0
  
8
 
Горовой В.А. (Київ)
  
9
 
Опанасенко Є.Є. (Київ)
  
   Опанасенко

   6-1 6-1
  
   Опанасенко

   6-1 6-3
  
   Рогинський

   6-4 6-3
  
10
 
Резоглазов П.В. (Кременчук)
  
11
 
Вальдрат Н.П. (Львів)
  
   Демченко

   6-0 6-1
  
12
 
Демченко Д.В. (Кривий Ріг)
  
13
 
Катречко В.А. (Київ)
  
   Рогинський

   6-1 6-0
  
   Рогинський

   6-3 6-4
  
14
 
Рогинський В.А. (Одеса)
  
15
 
Марченко А.В. (Бровари)
  
   Посікіра

   6-2 6-0
  
16
 
Посікіра Н.О. (Львів)
  
17
 
Калинюк О.Р. (Чернівці)
  
   Калинюк

   6-1 6-2
  
   Бєльдюгін

   6-1 7-5
  
   Бєльдюгін

   4-6 6-4 6-2
  
   Федоришин

   4-6 6-2 6-3
  
18
 
Ковальов М.М. (Київ)
  
19
 
Фоменко А.В. (Київ)
  
   Бєльдюгін

   6-4 6-1
  
20
 
Бєльдюгін Т.Д. (Київ)
  
21
 
Денисенко А.В. (Київ)
  
   Денисенко

   6-0 6-4
  
   Назаренко

   6-1 6-3
  
22
 
Шолудько І.В. (Львів)
  
23
 
Медюх М.О. (Стрий)
  
   Назаренко

   6-2 7-6(4)
  
24
 
Назаренко Є.Є. (Київ)
  
25
 
Кирилюк А.Р. (Київ)
  
   Кирилюк

   6-0 6-0
  
   Кирилюк

   6-0 6-1
  
   Федоришин

   6-4 2-6 6-4
  
26
 
Шурубура М.Г. (Кременчук)
  
27
 
Аксьонов К.Р. (Київ)
  
   Жильчук

   7-5 6-4
  
28
 
Жильчук Б.А. (Рівне)
  
29
 
Ангелов І.В. (Одеса)
  
   Ангелов

   6-4 6-1
  
   Федоришин

   6-1 7-5
  
30
 
Гонтарик Г.О. (Бровари)
  
31
 
Авдєєв І.С. (Київ)
  
   Федоришин

   6-1 6-3
  
32
 
Федоришин Н.Є. (Львів)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець