Федерація Тенісу України
  Турнір: ETC Cup 2 (12.08.2019 - 18.08.2019)        Категорія: 1        ДО 14  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
1
 
Фоменко А.В. (Київ)
  
   Фоменко
  
   Фоменко

   7-5 3-6 6-4
  
   Аксьонов

   5-7 6-0 6-0
  
   Аксьонов

   6-4 2-6 6-4
  
   Горовой

   5-3 відмова
2
 
BYE
  
3
 
Будік Г.В. (Одеса)
  
   Гойда

   6-2 3-6 6-2
  
4
 
Гойда Ю.В. (Рівне)
  
5
 
Тодіка О.В. (Ізмаїл)
  
   Тодіка

   6-1 6-4
  
   Аксьонов

   7-6(8) 7-6(2)
  
6
 
Прокопенко І.В. (Одеса)
  
7
 
BYE
  
   Аксьонов
  
8
 
Аксьонов К.Р. (Київ)
  
9
 
Рекун Д.О. (Київ)
  
   Рекун
  
   Гуренко

   6-0 4-6 6-3
  
   Гуренко

   6-4 6-2
  
10
 
BYE
  
11
 
Сокрутенко Д.С. (Донецьк)
  
   Гуренко

   6-1 6-0
  
12
 
Гуренко В.А. (Одеса)
  
13
 
Пронін І.Д. (Нова Каховка)
  
   Пересипкін

   6-1 6-0
  
   Риштий

   6-3 6-0
  
14
 
Пересипкін Л.Є. (Кам'янське)
  
15
 
BYE
  
   Риштий
  
16
 
Риштий П.І. (Київ)
  
17
 
Авдєєв Є.О. (Харків)
  
   Авдєєв

   6-2 7-5
  
   Авдєєв

   7-5 6-1
  
   Авдєєв

   6-1 6-1
  
   Горовой

   6-2 7-6(1)
  
18
 
Токар О.О. (Ізмаїл)
  
19
 
Семенов Т.О. (Хмельницький)
  
   Кобиленко

   6-1 6-1
  
20
 
Кобиленко М.П. (Одеса)
  
21
 
Малиновський Ф.Б. (Львів)
  
   Коваленко

   6-3 6-0
  
   Колесниченко

   6-3 7-5
  
22
 
Коваленко Г.Є. (Київ)
  
23
 
BYE
  
   Колесниченко
  
24
 
Колесниченко О.І. (Львів)
  
25
 
Черногоров М.В. (Одеса)
  
   Височенко

   6-4 6-1
  
   Височенко

   6-2 6-1
  
   Горовой

   6-2 5-7 6-1
  
26
 
Височенко О.В. (Нова Каховка)
  
27
 
Дек М.О. (Одеса)
  
   Дек

   6-4 6-2
  
28
 
Сільчук Д.В. (Надвірна)
  
29
 
Костенко В.П. (Кривий Ріг)
  
   Зубов

   6-2 3-6 6-2
  
   Горовой

   7-6(3) 6-2
  
30
 
Зубов М.О. (Київ)
  
31
 
BYE
  
   Горовой
  
32
 
Горовой В.А. (Київ)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець