Федерація Тенісу України
  Турнір: Чемпіонат України до 12 років (13.05.2019 - 19.05.2019)        Категорія: A        ДО 12  ЧОЛОВІКИ   ОСОБИСТИЙ РОЗРЯД

Повернутися             <Попередня сітка       Наступна сітка>


№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець
 
  
   Колесниченко

   6-2 6-3
  
   Колесниченко

   6-1 6-1
  
   Колесниченко

   6-0 6-1
  
   Чернат

   6-2 6-0
  
   Чернат

   7-5 6-0
2
 
Калабішка М.А. (Івано-Франківськ)
  
3
 
Бердников О.О. (Миколаїв)
  
   Авдєєнко

   6-0 6-0
  
4
 
Авдєєнко О.О. (Нова Каховка)
  
5
 
Карпалюк Т.Р. (с. Святопетрівське)
  
   Бойцов

   6-3 6-2
  
   Назаров

   6-3 6-3
  
6
 
Бойцов І.С. (Дніпро)
  
7
 
Богатирьов А.Д. (Київ)
  
   Назаров

   6-0 6-3
  
8
 
Назаров Г.В. (Дніпро)
  
9
 
Височенко О.В. (Нова Каховка)
  
   Височенко

   6-1 6-1
  
   Чернат

   7-5 6-1
  
   Чернат

   6-4 6-0
  
  
11
 
Чернат О.О. (Київ)
  
   Чернат

   6-0 6-1
  
12
 
Буханський М.І. (Рівне)
  
13
 
Пересипкін Л.Є. (Каменское)
  
   Пересипкін

   6-1 6-1
  
   Гойда

   6-2 6-1
  
14
 
Апарін-Алауі Р.. (Київ)
  
15
 
Чумаченко Д.Є. (Харків)
  
   Гойда

   7-6(1) 6-1
  
16
 
Гойда Ю.В. (Рівне)
  
17
 
Соловей І.Р. (Івано-Франківськ)
  
   Соловей

   6-0 6-2
  
   Соловей

   6-1 6-2
  
   Соловей

   6-7(5) 7-6(1)
  
   Коваленко

   6-0 6-2
  
18
 
Савано М.Д. (Київ)
  
19
 
Олефір І.І. (Київ)
  
   Олефір

   6-0 6-4
  
20
 
Білозерцев Н.В. (Хмельницький)
  
21
 
Казіміров С.С. (Київ)
  
   Заплотній

   6-3 6-2
  
   Риштий

   6-0 6-0
  
22
 
Заплотній Р.Є. (Харків)
  
23
 
Гвилава С.Г. (Шостка)
  
   Риштий

   6-1 6-0
  
24
 
Риштий П.І. (Київ)
  
25
 
Олійник І.А. (Суми)
  
   Олійник

   6-0 6-4
  
   Втерковський

   6-2 6-2
  
   Коваленко

   7-6(4) 6-3
  
26
 
Данилишин Я.Т. (Коломия)
  
27
 
Бородатюк А.М. (Київ)
  
   Втерковський

   6-3 6-0
  
28
 
Втерковський Д.В. (Івано-Франківськ)
  
29
 
Грейнерт Е.М. (Нова Каховка)
  
   Грейнерт

   6-4 6-3
  
   Коваленко

   6-1 6-0
  
30
 
Сільчук Д.В. (Надвірна)
  
31
 
Боднарчук П.В. (Івано-Франківськ)
  
   Коваленко

   6-2 7-5
  
32
 
Коваленко Г.Є. (Київ)
  
№   Статус    ПІБ / місто
  2-й круг   Чвертьфінал   Полуфінал   Фінал   Переможець