Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

 ШАНОВНІ ОРГАНІЗАТОРИ ТА ГОЛОВНІ СУДДІ ЗМАГАНЬ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Доводимо до Вашого відома, що згідно регламенту проведення національних змагань у 2011 році всі турніри, які проводяться під егідою Федерації тенісу України, повинні проводитися з використанням програмного забезпечення "Планувальник турніру". Дану програму Ви можете завантажити з сайту ФТУ у розділі "Завантаження" (меню "Федерація" - "Завантаження" або перейти за посиланням.

 

Для всіх, хто бажає протестувати дану програму є можливість завантажити тестовий турнір із розділу "Завантаження". Там будуть надані база даних гравців ФТУ, ключ к турніру та назва турніру, а також тестовий файл турніру test для тестування. Завантажити дані тестового турніру.

 

Також, для організаторів та головних суддів в розділі "Рейтинги"(кнопка Експорт в XML формат ) Ви маєте можливість завантажити останню базу гравців ФТУ з оновленими рейтингами. Файл генерується автоматично після оновлення рейтингу.

 

Для того, щоб користуватися програмою Вам необхідно наступне:

 

1. Комп'ютер чи ноутбук з підключеним до нього принтером та інтернетом.

2. Зайти на сайт ФТУ у розділ "Календар", знайти потрібний Вам турнір та скопіювати дані: назва турніру, місто проведення та ключ турніру.*

3. По закінченню кожного дня синхронізувати дані по турніру з сервером ФТУ за допомогою інтернет підключення. Після цієї операції на головній сторінці сайту ФТУ, справа, у розділі поточні турніри тижня відобразиться зелена кнопка. При натисканні на цю кнопку Ви побачите розклад та поточні сітки з Вашого турніру.

 

На малюнку красним підкреслені дані, які необхідно скопіювати в програму в розділ "Налаштування". Звертаю Вашу уваги не те, що "місто проведення" необхідно копіювати без літери м., як зазначено на малюнку.  

 

 

УВАГА!!! ВАЖЛИВО!!!!!

ФЕДЕРАЦІЯ ТУНІСУ УКРАЇНИ НЕ БУДЕ ВРАХОВУВАТИ РЕЗУЛЬТАТИ ТУРНІРІВ, ЯКІ НЕ БУЛИ ПРОВЕДЕНІ НА ПРОГРАМІ "ПЛАНУВАЛЬНИК ТУРНІРІВ"